Red Sea Max Nano Reef System 75l (BEZ SZAFKI)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Red Sea
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • 4 398,90 zł
  • szt.

Red Sea Max Nano Reef System 75l

MAX® NANO łączy nowoczesny, pozbawiony krawędzi design z najnowszą technologią.
Ten w pełni funkcjonalny system REEF-SPEC® zapewnia wszystko co niezbędne, abyś mógł cieszyć się pięknem i różnorodnością swojej własnej, kwitnącej rafy koralowej, zamiast martwić się o dobór komponentów, ich przydatność i kompatybilność.

 

Całkowicie nowy MAX® NANO wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, w tym oświetlenie LED Prime HD firmy AI ze zintegrowanym sterowaniem Wi-Fi, systemami filtracji i obiegu REEF-SPEC®, automatyczną dolewką i łatwym dostępem dopanela.

 

 

Montaż i użytkowanie Red Sea MAX® NANO jest banalnie proste co czyni pierwszy kontakt

z akwarystyką morską szczególnie łatwy i przyjemny.

 

 

Red Sea MAX® REEF-SPEC®  - sukces utrzymania domowej rafy


Kryteria jakimi kierowała się firma Red Sea są wynikiem wieloletnich badań nad rozwojem wszystkich koralowców, w tym najbardziej delikatnych koralowców "SPS" w sztucznych warunkach rafowych. Ta wiedza, zdobywana przez ponad 25 lat, stanowi podstawę pod specyfikacje wszystkich projektów systemów akwariowych Red Sea MAX®.

 


Zaawansowany system oświetlenia LED ze zintegrowanym Wi-Fi


MAX NANO zawiera całkowicie nowe lampy Red Sea ReefLED ™ 50, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnego wzrostu koralowców i maksymalnego odwzorowania ich żywych kolorów.

Sercem urządzenia jest kompaktowy układ diod LED, który zapewnia bezpieczne dla rafy spektrum światła REEF-SPEC poprzez pojedynczy kanał REEF-SPEC Blue (23 000 kelwinów), który składa się z optymalnej kombinacji diod ultrafioletowych, fioletowych, niebieskich oraz 8000 K białych.

Ponadto ma osobny dedykowany kanał księżycowy o mocy 3 W, zapewniający niski poziom światła w celu bezpiecznego oglądania rafy w nocy.

ReefLED zawiera pojedynczą soczewkę optyczną, która tworzy jednorodne światło, wyciągające naturalne piękno koralowców.

 

 

ReefLED jest kontrolowany przez aplikację ReefBeat®, która zapewnia szeroki zakres łatwych w użyciu funkcji, takich jak przechodzenie chmur, aklimatyzacja i cykl księżycowy.

 

 

Jednostka LED jest mocno przymocowana do akwarium i może być obracana, aby zapewnić łatwy dostęp do

tylniego panelu filtracyjnego.

 

 


 

Szkło MAX® NANO o niespotykanej przejrzystości

Przednia i obydwie boczne szyby MAX® NANO są zbudowane z ultra-przezroczystego szkła 8 mm z fazowanymi brzegami u góry i u dołu dla uzyskania najlepszego wrażenia wizualnego.

 


Cyrkulacja MAX® NANO

Europejska pompa Eco zapewnia 950 l/h przepływu wody, cyrkulując całą objętość akwarium 12 razy na godzinę przez system filtracyjny. Woda z panelu powraca do akwarium poprzez dyskretną, wielokierunkową dyszę. Pozwala to na ustawienie cyrkulacji w zbiorniku w taki sposób aby zniwelować powstawanie złogów detrytusu.

 


Panel MAX® NANO

Cały system filtracji jest ukryty w tylnim panelu, który jest zwieńczony obrotową pokrywą dla łatwego dostępu. Unikalny skimmer powierzchniowy kieruje wodę do zamontowanej na wlocie skarpety filtracyjnej 225 mikronów, następnie woda trafia do odpieniacza REEF-SPEC® skąd przechodzi przez 100g nawyższej jakości węgla REEF-SPEC® Carbon dla utrzymywania krystalicznej przejrzystości wody. Pompa cyrkulacyjna ECO o mocy 950 l/h zapewnia powrót oczyszczonej wody do zbiornika głównego .
MAX® NANO jest dostarczany ze skarpetą filtracyjną o pojemności 225 mikronów, dostępne w ofercie są również 100 mikronowe dla dokładniejszego oczyszczania wody.

 


Odpieniacz MAX® NANO

 

Sercem systemu filtracji jest odpieniacz białek. Odpieniacz NANO wdraża kryteria REEF-SPEC® dla koralowców SPS , przepuszczając całą objętość wody około 3 razy na godzinę przy stosunku wody do powietrza 3: 1. Na jego pracę nie ma wpływu zmiana poziomu wody w panelu (ze względu na parowanie), posiada regulowaną bramkę wylotową do regulacji pracy. Skimmer NANO pracuje bardzo cicho, ma wbudowany tłumik na wlocie powietrza i gąbką na wylocie, aby wyeliminować dźwięk chlupiącej wody.

 

 


Półka na media MAX® NANO

Panel zawiera półkę na media filtracyjne, zamontowaną tak aby zagwarantować 100% wydajności złoża. MAX®NANO jest dostarczany z 100 g węgla REEF-SPEC®, dzięki któremu woda akwariowa będzie krystalicznie czysta przez pierwsze 2 miesiące eksploatacji.


Automatyczna dolewka

MAX® NANO zawiera automatyczną dolewkę ze zbiornikiem o pojemności 1,5 litra, który jest ukryty za ekranem powyżej panelu filtracyjnego.
Zbiornik wyrównawczy powoduje, że MAX® NANO jest samowystarczalny przez około 3 dni.

 

 

 


Jednostka sterująca do odpieniacza i pomp cyrkulacyjnych

MAX® NANO posiada centrum sterowania z indywidualnymi włącznikami/wyłącznikami dla odpieniacza i pomp cyrkulacyjnych, co ułatwia karmienie czy prace porządkowe przy zbiorniku.

 


 

Otwierana pokrywa panelu

Pokrywa panelu utrzymuje cały sprzęt poza zasięgiem wzroku jednak w łatwy sposób można ją otworzyć a nawet całkowicie zdjąć podczas prac porządkowych/wymiany mediów.

 

 

max-nano-SCREEN

 


Red Sea MAX® NANO 

Specyfikacja
Opis
MAX® NANO
Pojemność całkowita
Akwarium+panel
75 L
Pojemność zbiornika
Zbiornik główny
62 L
Pojemność panelu
Panel
13 L
Szkło
Ultra przejrzyste szkło przód+boki
8 mm
Skimmer powierzchniowy
Zdejmowalny skimmer
Oświetlenie LED
ReefLED™ 50
1
Kontrola oświetlenia

kompatybilne z iOS, Android, oraz porzez

Wi-Fi z Mac i PC.

Cyrkulacja Ukryta pompa w panelu
1 x 950 l/h
Odpieniacz
Przepływ wody
180 l/h
Pobór powietrza
60 l/h 
Zintegrwany panel kontrolny
Włączniki dla odpieniacza i pomp cyrkulacyjnych
Mechaniczna filtracja Skarpeta filtracyjna 225 mikronów
(optionalnie 100 mikronów)
1
Media filtracyjne Red Sea REEF-SPEC® Carbon
100g
Automatyczna dolewka ATO z 1.5L pojemnikiem
Szafka (opcjonalnie) z wodoodpornymi drzwiczkami
 - 
Długość   45 cm
Szerokość
  45 cm
Wysokość
  45 cm
Wysokość z szafką
(bez oświetlenia)
132 cm