Kategorie

Tunze 0220.002 Care Panes

  • Dostępność: Dostępne
  • Producent: Tunze
  • Cena: 42,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Tunze 0220.002 Care Panes

 

Care Panes skutecznie czyści zewnętrzne szyby akwarium i gładkie powierzchnie szklane, z pleksiglasu, tworzywa sztucznego, metalu, lakierowanego drewna i podobnych materiałów.

Składa się z mieszanki organicznych biosurfaktantów z olejkiem eterycznym, która łatwo i efektywnie czyści akwaria, szafki akwariowe oraz oświetlenie.
Dzięki łagodnym składnikom Care Panes jest nieszkodliwy dla organizmów wodnych i stosuje się go już z powodzeniem w placówkach medycznych, budynkach użyteczności publicznej oraz szkołach.

Już wyjątkowo mała ilość Care Panes daje optymalne efekty, szybko schnie i nie pozostawia po sobie śladów.
Dzięki 99,9% naturalnym składnikom oraz dużej wydajności Care Panes redukuje zanieczyszczenie środowiska do minimum.

Sposób użycia:
Spryskać Cares Panes ściereczkę z mikrofibry lub rozpylić bezpośrednio na powierzchnię do czyszczenia. Przetrzeć powierzchnię szybko i płynnym ruchem.

*Care Panes zawiera wyjątkowo wydajne biosurfaktanty, które są do 500 razy skuteczniejsze niż zwykłe chemiczne tensydy, pochodzące z przemysłu petrochemicznego.

*Care Panes nie posiada oznaczeń ostrzegających przed ryzykiem i został opracowany w celu zminimalizowania ryzyka alergii.

Nie zawiera również substancji modyfikowanych genetycznie. 

*Specjalna pianka do rozpylania redukuje tworzenie się aerozoli, dlatego Care Panes nie może być wdychany, ani nie rozprzestrzenia się w niekontrolowany sposób na szybie akwarium. Care Panes można nanieść w jednym wybranym miejscu.

*Care Panes jest w pełni ekologiczny, jego składniki pochodzą z surowców odnawialnych, a opakowanie wykonano z tworzywa sztucznego podawanego w 100% recyklingowi i bez udziału metalu.

Objętość: 500 ml