Kategorie

Tropic Marin sól Bio-Actif 4kg

  • Dostępność: Dostępne
  • Producent: Tropic Marin
  • Cena: 79,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Tropic Marin  BIO-ACTIF Sól morska 4kgPrzedstawiamy Państwu najnowocześniejszą syntetyczną sól morską będącą owocem wieloletnich badań nad naturalną wodą morską przeprowadzonych w laboratoriach Tropic Marin pod kierownictwem Hansa-Wernera Ballinga.

Do produkcji BIO-ACTIF Sea Salt użyto składników o najwyższej, laboratoryjnej czystości. Dodatkowo sól wzbogacono o składniki bioaktywne. Ich obecność w wodzie akwariowej owocuje zdecydowaną poprawą kondycji ryb oraz wspomaga ich aklimatyzację w nowych warunkach poprzez efektywną ochronę błon śluzowych.

BIO-ACTIF Sea Salt ma jeszcze większy wpływ na koralowce. Tkanka koralowców twardych zdecydowanie jaśnieje, przez co ich kolor staje się żywszy. Poprawa biologicznej jakości wody, jaką zapewnia BIO-ACTIF Sea Salt skutkuje wzmocnieniem koralowców oraz znacznym przyspieszeniem ich tempa wzrostu.

Dodatkowo zauważalnym gołym okiem efektem działania soli BIO-ACTIF Sea Salt jest zwiększenie przejrzystości wody w akwarium po każdej podmianie.

Zasolenie nowego akwarium solą BIO-ACTIF Sea Salt efektywnie wspomaga proces dojrzewania biologicznego.

W działającym już akwarium producent sugeruje maksymalne podmiany wody na poziomie 15% objętości raz w tygodniu. Zaowocuje to powstaniem w akwarium środowiska bioaktywnego, które w znaczącym stopniu wpłynie na wzrost i wybarwienie żyjących w nim zwierząt.

opakowania powyżej 5kg wysyłamy tylko KURIEREM