Kategorie

Kent Marine Sól morska 3,2kg

  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: Kent Marine
  • Cena: 55,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Kent Marine  Sól morska 3,2kg

 Wysokiej jakości sól morska. Zawiera wszystkie niezbędne składniki mineralne (makro- i mikroelementy, pierwiastki śladowe) zawarte w naturalnej wodzie morskiej, w odpowiednich proporcjach. Produkowana z najlepszych składników, wolna od zanieczyszczeń. Z dodatkiem witamin dla bezkręgowców (w oparciu o technologię Coral-Vite).

Fabryka soli KENT należy do najnowocześniejszych na świecie. Każdy etap wytwarzania produktu znajduje się pod ścisłą kontrolą. Używane sole nieorganiczne są rozdrabniane w specjalnych młynach i mieszane w mieszalnikach ze stali nierdzewnej, stosowanych w przemyśle farmaceutycznym. Odważanie poszczególnych komponentów odbywa się z wykorzystaniem wag elektronicznych, całkowicie automatycznie, w kontrolowanej atmosferze, w obecności substancji higroskopijnych. W przeciwieństwie do produktów innych firm, sól KENT nie jest wilgotna. Ponieważ nie wytwarza się jej w starym magazynie, wrzucając poszczególne komponenty do betoniarki, lecz w specjalnie przystosowanych do tego celu pomieszczeniach, nie ma konieczności dodawania do niej szkodliwych substancji pochłaniających nadmiar wody.

Firma KENT korzysta wyłącznie z najwyższej jakości związków chemicznych. Pierwiastki śladowe zawarte w soli mają taką samą najwyższą czystość jak te znajdujące się w płynnych preparatach suplementujących. Proporcje niezbędnych makro- i mikroelementów są takie same, jak w naturalnej wodzie morskiej. Produkt jest wolny od wszelkich zanieczyszczeń.

Sól KENT ma podwyższone właściwości buforujące oraz zawiera zwiększone ilości takich składników jak wapń, stront, jod, żelazo, kobalt, rubid, lit, i in. Są one także obecne w preparacie Coral - Vite, razem z witaminami niezbędnymi do prawidłowego wzrostu morskich bezkręgowców.

Firma KENT dba, aby jej produkty jak najdłużej zachowały wysoką jakość. Dla akwarysty oznacza to wprawdzie spory wydatek, ale może być spokojny, że otrzymuje w zamian sól o najlepszych możliwych parametrach.