Kategorie

Easy Reefs Masstick Bulk 100g

  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: Easy Reefs
  • Cena: 139,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Easy Reefs masstick 100g

 

Masstick jest zróżnicowaną mieszanką, naturalnych półproduktów, zapewniających naturalne i zrównoważone pożywienie dla wszystkożernych ryb i bezkręgowców morskich.

Masstick składa się WYŁĄCZNIE z surowców pochodzenia morskiego. Nie zawiera konserwantów, zanęt czy sztucznych dodatków.
 
Masstick jest w postaci proszku, który po dodanbiu wody zmienia sie w lepką pastę.
Pastę można dowolnie mieszać z mrożonkami takimi jak Artemia, Mysis, ikra czy z lekami podawanymi rybom doustnie.
 
Raz przygotowany i wprowadzony do akwarium, Masstick nie rozpada się w wodzie przez kilka godzin, więc może być w całości wykorzystany przez ryby i skorupiaki. 

Ponieważ Masstick składa się głównie z liofilizowanych skorupiaków to zawiera śladowe ilości fosforanów przy maksymalnej ilości substancji odżywczych.

 

Charakterystyka produktu:
Masstick wykonany jest z najświeższych i najwyższej jakości składników.

Mieszanka składa się głównie z krewetek (Palaemonetes varians), które hodujemy sami, zebrane w "Veta La Palma"  i które są natychmiast liofilizowane, aby utrzymać optymalną wartość odżywczą.

Liofilizowane mikro i makroalgi są również dodawane do mieszanki, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe różnorodnych ryb morskich.
 
Masstick stanowi ważne źródło białka, lipidów, kwasów tłuszczowych bogatych w EPA, DHA i ARA, witaminy i węglowodany.

Łańcuch wartości odżywczych jest kontrolowany i nadzorowany przez naszych pracowników technicznych i naukowych. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu.

Potrzeby żywieniowe różnią się między drapieżnikami, rybami wszystkożernymi czy roślinożernymi, a także zależą od nawyków żywieniowych zwierzęcia żyjącego przy powierzchni, w środkowej części rafy czy w głębokich wodach.

Trudno jest znaleźć pokarm, który zaspokoi potrzeby wszystkich tych zwierząt - jednak z Masstick jesteśmy w stanie tego dokonać.
 
Formuła Masstick naturalnie przyciąga wybredne ryby, które zaczynają jeść go natychmiast lub wkrótce po jego wprowadzeniu w akwarium.
 
Masstick jest łatwy w użyciu i pakowany w szczelnie zamkniętych workach bez dostępu światła i powietrza w celu utrzymania maksymalnej świeżości produktu.
 

 


 

Instrukcja:
Należy dodać wodę RO do Masstick w proporcji od 0,5 wody do 1 proszku.
 
Przykład: Wymieszać 14 g. Masstick z 7 ml. wody osmotycznej. Wyrabiać w woreczku ziplock do uzyskania jednorodnej pasty.
 
Masstick można zastosować od razu po rozrobieniu lub zamrazić do późniejszego użytku.

Zamrażania Masstick powinien być zużyty w ciągu pięciu tygodni.